Kapetan momčadi: Robert Huđber  – broj  13

1 : 0    Pušec u 8. minuti

2 : 0    Kovačić u 17. minuti

3 : 0    Grgić u 45. minuti

3 : 1    Kolarić u 90. minuti

Nakon vrlo dobre utakmica kadeta i juniori su danas prikazali utakmicu kakvu priželjkujemo u kontinuitetu. U  zadnjem kolu polusezone  potpuno zasluženo pobijedili su  momčadi Lučkog. Naša je momčad bila bolja u svim elementima igre tijekom čitave utakmice stvarala šanse i „zabijala“. Osim puno trke i zalaganja, naša je momčad bila vrlo efikasna jer je već u 17. minuti bilo je uvjerljivih 2:0 a u prvom dijelu igre postignut je još jedan pogodak za visoko  vodstvo od 3:0. I u drugom poluvremenu prikazan je vrlo dobar nogomet sa nekoliko izglednih prigoda za postizanje pogodaka. Naša momčad je i nakon visokog vodstva u potpunosti kontrolirala utakmicu i dobro zatvarala sve prilaze prema Berinom golu. Naši igrači danas nisu griješili kao u nekim prethodnim utakmicama i gosti su u većem dijelu utakmice praktički bili bez izglednijih šansi. Borbenost i htijenje danas su bili na visokoj razini i to bi trebao biti putokaz našim igračima kako se ovakvim ponašanjem i zalaganjem može dobiti svaki suparnik jer nogometna kvaliteta momčadi nije ni bila upitna. U samoj završnici utakmice gosti postižu „počasni“ rezultat za konačnih 3:1. Ovo je bilo zadnje kolu ove polusezone i sada  momčadi „sele“ u dvoranu do proljeća.