27. - 02.04.2017.PonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubotaNedjelja
seniori
16:30 - 18:30
trening - gradski stadion
14:00 - 15:30
trening - gradski stadion
16:30 - 18:15
utakmica - II HNL
Šibenik - Gorica
10:00 - 12:00
trening - gradski stadion
16:30 - 18:30
trening - gradski stadion
16:30 - 18:15
utakmica - II HNL
Gorica - Hrvatski Dragovoljac
10:00 - 11:30
trening - gradski stadion
juniori
08:30 - 10:30
trening - gradski stadion
16:30 - 18:30
trening II - gradski stadion
08:30 - 10:30
trening - gradski stadion
16:30 - 18:30
trening II - gradski stadion
20:30 - 22:30
trening II - gradski stadion
16:00 - 18:00
trening II - gradski stadion
08:00 - 10:00
trening - gradski stadion
11:00 - 12:45
utakmica - 1. NL Središte Zagreb
Špansko - Gorica
kadeti
08:00 - 09:30
trening - gradski stadion
17:00 - 18:30
trening II - gradski stadion
20:30 - 22:30
trening II - gradski stadion
08:00 - 09:30
trening - gradski stadion
17:00 - 18:30
trening II - gradski stadion
08:00 - 09:30
trening - gradski stadion
17:00 - 18:30
trening II - gradski stadion
09:00 - 10:30
utakmica - 1.NL Središte Zagreb
Špansko - Gorica
14:00 - 15:30
utakmica - 3.NL Središte Zagreb
Stupnik - Gorica II
stariji pioniri
19:00 - 20:30
trening II - SC Mlaka
20:00 - 21:30
trening II - gradski stadion
08:00 - 09:30
trening - gradski stadion
08:00 - 09:30
trening - SC Mlaka
17:00 - 18:30
trening II - gradski stadion
17:00 - 18:30
trening II - SC Mlaka
08:00 - 09:30
trening - SC Mlaka
20:30 - 22:00
trening II - gradski stadion
08:00 - 09:30
trening - SC Mlaka
17:00 - 18:30
trening II - SC Mlaka
20:30 - 22:00
trening II - gradski stadion
11:15 - 12:30
utakmica - 1.liga NSZŽ
Gorica II - Udarnik
11:15 - 12:30
utakmica - 1.liga NSZŽ - SC Mlaka
TOP - Gorica VM
mlađi pioniri
09:30 - 11:00
trening - gradski stadion
15:00 - 16:30
trening II - gradski stadion
19:00 - 20:30
trening II - SC Mlaka
08:00 - 09:30
trening - SC Mlaka
09:30 - 11:00
trening - gradski stadion
15:00 - 16:30
trening II - gradski stadion
17:00 - 18:30
trening II - SC Mlaka
08:00 - 09:30
trening - SC Mlaka
17:00 - 18:30
trening II - SC Mlaka
20:30 - 22:00
trening II - gradski stadion
08:00 - 09:30
trening - SC Mlaka
09:30 - 11:00
trening - gradski stadion
15:00 - 16:30
trening II - gradski stadion
17:00 - 18:30
trening II - SC Mlaka
10:00 - 11:15
utakmica - 1.liga NSZŽ
Gorica II - Udarnik
10:00 - 11:15
utakmica - 1.liga NSZŽ - SC Mlaka
TOP - Gorica VM
limaći
19:00 - 20:30
trening II - gradski stadion
18:00 - 19:30
trening II - gradski stadion
18:00 - 19:30
trening - SC Mlaka
18:00 - 19:30
trening II - gradski stadion
19:00 - 20:30
trening - SC Mlaka
18:00 - 19:30
trening II - gradski stadion
18:00 - 19:30
trening - SC Mlaka
19:00 - 20:30
trening - SC Mlaka
11:15 - 12:15
utakmica - B liga NSZŽ
Jaska - Gorica II
11:15 - 12:15
utakmica - A liga NSZŽ - SC Mlaka
Zelina - Gorica VM
11:15 - 12:15
utakmica - A liga NSZŽ
Gorica - Zdenčina
prstići
18:00 - 19:30
trening II - gradski stadion
18:00 - 19:30
trening - SC Mlaka
19:00 - 20:30
trening II - gradski stadion
18:00 - 19:30
trening - SC Mlaka
19:00 - 20:30
trening II - gradski stadion
19:00 - 20:30
trening II - gradski stadion
18:00 - 19:30
trening - SC Mlaka
19:00 - 20:30
trening II - gradski stadion
10:00 - 11:00
utakmica - B liga NSZŽ
Jaska - Gorica II
11:00 - 12:00
utakmica - liga NSVG - SC Mlaka
Dugo Selo - Gorica VM
10:00 - 11:00
utakmica - A liga NSZŽ
Gorica - Zdenčina
10:00 - 11:00
utakmica - A liga NSZŽ - SC Mlaka
Zelina - Gorica VM
otvorena škola
17:00 - 18:30
trening - gradski stadion
17:00 - 18:30
trening - SC Mlaka
17:00 - 18:30
trening - gradski stadion
17:00 - 18:30
trening - SC Mlaka
12:00 - 13:00
utakmica - liga NSVG
Dugo Selo - OŠ Gorica